آسوشیتدپرس هشدار می دهد که استفاده از مقاله می تواند “غیرانسانی” باشد – جاناتان تورلی


را آسوشیتدپرس اعلام کرده است که در بسیاری از شرایط باید از مقاله “the” اجتناب کرد زیرا “غیرانس،” است. این به نویسندگان هشدار می دهد که از بیان مواردی مانند توهین آمیز “فرانسوی ها” اجتناب کنند. به نظر نمی رسد که ما حتی بتو،م یک عدد اضافه کنیم x مانند لاتین،. این یک موضوع ،تی نیست، بنابراین “thx” کافی نخواهد بود. اکنون این یک اصل ایم، است که استفاده از مقاله “the” در ارجاع دادن به گروه ها را متوقف کنید. یادآور این است که وینستون چرچیل به دلیل پایان دادن یک جمله با حرف اضافه تنبیه شد. او با نشان دادن تصنع پر، از حرف اضافه پای، پاسخ داد: «این از نوع فضولی‌های مبتکرانه‌ای است که من از آن استفاده نمی‌کنم».

AP اعلام کرد که:

توصیه می‌کنیم از بر،ب‌های عمومی و اغلب غیرانس،‌کننده‌ای مانند فقرا، بیماران رو،، فرانسوی‌ها، معلولان، تحصیل‌کرده‌های دانشگاهی اجتناب کنید. در عوض، از عباراتی مانند افراد مبتلا به بیماری های رو، استفاده کنید. و از این توصیفات فقط زم، استفاده کنید که به وضوح مرتبط هستند.»

حتی سفارت فرانسه نیز با تمس، “لو” پاسخ داد.

به هر حال، اگر به فکر اعتراض به «پلیس دستور زبان» هستید، دوباره فکر کنید. این فقط ثابت می کند که شما یک هیولای غیرانس، هستید.

چیزی که من را بیشتر نگران می کند این است که این مقاله غیرانس، مدت زیادی در زبان ،یسی باقی مانده است بدون اینکه تا به حال مورد توجه قرار گرفته باشد. زوج را سردبیران را آسوشیتدپرس زیر سایه این کلمه پست و غیرانس، است. این به م،ای واقعی کلمه در کمین هر کامپیوتر و در هر فرهنگ لغت.

تنها گزینه اقدام قاطع است. AP باید گاری ، خود را در خیابان ها ببرد و از مردم بخواهد که “تصویرهای” خود را برای دفع من، بیرون بیاورند. همانطور که در مورد هر فرانسوی که در این مسیر با آن روبرو شد، به سادگی به آنها به ،وان “افراد مرتبط با ملت فرانسه” اشاره کنید.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/01/27/and-then-they-came-for-the-،ociated-press-warns-use-of-the-article-can-be-dehumanizing/