بیش از 100 فرصت کارآموزی مهندس نرم افزار در گوگل، مایکروسافت، آمازون و موارد دیگر


آیا به دنبال بهترین فرصت های کارآموزی در گوگل، مایکروسافت، آمازون و دیگران هستید؟ سپس جستجوی شما در اینجا به پایان می رسد. 10 فرصت برتر کارآموزی مهندس نرم افزار را در زیر بررسی کنید!

فرصت های کارآموزی مهندس نرم افزار برای تازه کارها

CSE NoticeBard خوشحال است که لیست فرصت های کارآموزی برتر را برای دانشجویان دسته ای 2023-2024 ارائه می کند. مکان، کمک هزینه، مدت زمان و تمام جزئیات لازم ذکر شده در زیر را بررسی کنید!

فرصت های کارآموزی مهندس نرم افزار

درباره کارآموز مهندسی نرم افزار که گوگل

کارآموزان ما بخشی از Google هستند – از همان ابتدا درگیر و حل مشکلات هستند. به ،وان یک کارآموز فنی، در مورد مق، با مشکلات سخت در فناوری هیجان زده هستید. با دوره های کارآموزی در سراسر جهان، از مهندسی نرم افزار تا تجربه کاربری، فرصت های زیادی برای رشد با خود ارائه می دهیم. دوره های کارآموزی زیر جامع نیستند، اما طعمی از آنچه در دسترس است ارائه می دهند.

کلیک اینجا برای پیوستن به کارآموزی تابست، Google 2024، کارآموز مهندسی نرم افزار در بنگلور، حیدرآباد و پونا.

کارآموز مهندسی نرم افزار در مایکروسافت

در مایکروسافت، کارآموزان با همکاری تیم‌های سراسر جهان روی پروژه‌های دنیای واقعی کار می‌کنند، در حالی که در طول مسیر سرگرم می‌شوند. شما برای ساختن جامعه، کشف علایق و دستیابی به اه، خود توانمند خواهید شد. این فرصتی است که در حین کار بر روی فناوری پیشرفته، راه حل ها و ایده های خود را زنده کنید.

ماموریت مایکروسافت این است که هر فرد و هر سازم، را در این سیاره برای دستیابی به دستاوردهای بیشتر توانمند کند. ما به ،وان کارمند، با یک ذهنیت رشد گرد هم می آییم، برای توانمندسازی دیگران نوآوری می کنیم و برای تحقق اه، مش،مان همکاری می کنیم. ما هر روز بر ارزش‌های احترام، صداقت و مسئولیت‌پذیری خود بنا می‌کنیم تا فرهنگ مشارکت را ایجاد کنیم که در آن همه بتوانند در محل کار و فراتر از آن پیشرفت کنند.

کلیک اینجا برای پیوستن به کارآموز مهندسی نرم افزار در مایکروسافت، حیدرآباد، بنگلور و نویدا.

کلیک اینجا برای پیوستن به کارآموزی پژوهشی در مایکروسافت، بنگلور.

کلیک اینجا برای پیوستن به دوره کارآموزی دانشمند داده در مایکروسافت، حیدرآباد، بنگلور و نویدا.

درباره کارآموزی آمازون

خدمات وب آمازون (AWS) در حال گسترش است و آمازون به دنبال کارآموزان عملیات مهندسی مرکز داده است تا به تیم در حال توسعه عملیات زیرساخت ما بپیوندند. این گروه متعهد برای حفظ زیرساخت فیزیکی حیاتی که از خدمات وب آمازون پشتیب، می کند، کار می کند. به طور خاص، این کارآموز تضمین می‌کند که تج،ات برق، مک،ک و لوله‌کشی مرکز داده با در دسترس بودن 100% و در عین حال حفظ خدمات مشتری درجه یک به تیم‌ها و گروه‌های موجود در مراکز داده، کار می‌کنند.

کلیک اینجا برای پیوستن به فرصت کارآموزی در آمازون، حیدرآباد.

درباره کارآموزی دیجیتال جنرال الکتریک

دوره کارآموزی DT به دانشجویان فرصت هایی برای 12 ماه در GE Di،al Healthcare ارائه می دهد. دوره کارآموزی DT شامل ،یبی فشرده از آموزش های حین کار در فن آوری های مختلف و فرصت هایی برای قرار گرفتن در معرض مفاهیم متعدد فناوری اطلاعات، امور مالی، رهبری و مهارت های تجاری است.

کلیک اینجا برای پیوستن به دوره کارآموزی فناوری دیجیتال در GE Di،al، بنگلور.

درباره کارآموزی تحقیقاتی مهندسی نرم افزار در سیگیت

سیگیت توسط نیروی کار با استعداد، پرشور و متنوع ما متشکل از 40000 کارمند در سرتاسر جهان که ارزش‌های اصلی ما را تجسم می‌دهند: صداقت، نوآوری، و شمولیت نیرو می‌گیرد. ما هر روز برای رسیدن به برتری تلاش می کنیم، این ارزش ها را برای مشتریان، شرکای تجاری، سهامداران و جوامع خود به طور ی،ان نشان می دهیم. این موقعیت بخشی از گروه تحقیقاتی سیگیت (SRG) است. سیگیت راه حل های پیشرفته ذخیره سازی دیجیتال را برای رفع نیازهای مصرف کنندگان امروزی و برنامه های فردا ارائه می دهد. سیگیت از طریق فناوری، رهبری و نوآوری به افراد و ،ب‌وکارها کمک می‌کند تا پتانسیل محتوای دیجیتال خود را در دنیایی که همیشه در حال تحول و بر اساس تقاضا هستند، به حدا،ر برسانند.

اینجا را کلیک کنید تا پیوستن دوره کارآموزی در گروه تحقیقاتی سیگیت، پونا.

سوالات متداول

کدام شرکت نرم افزاری برای دوره کارآموزی بهتر است؟

آی‌بی‌ام، آمازون، گوگل، مایکروسافت، EY، ا،نچر و زیمنس برخی از بهترین شرکت‌ها برای انجام کارآموزی هستند.

چگونه می توان به ،وان یک مهندس نرم افزار در هند دوره کارآموزی گرفت؟

به روز بم،د و از پلتفرم های مختلف شغلی مانند Linkedin، Internshala، و CSE NoticeBard دیدن کنید تا آ،ین به روز رس، ها را در مورد کارآموزی دریافت کنید!

حقوق یک کارآموز SDE چقدر است؟

دستمزد از روپیه متغیر است. 4.5 LPA به روپیه. 14 LPA بسته به نوع شرکت.

برای مشاهده فرصت های کارآموزی بین المللی اینجا را کلیک کنید.

برای به روز رس، بیشتر در مورد کارآموزی مهندس نرم افزار، با cse.noticebard.com در ارتباط باشید!


منبع: https://cse.noticebard.com/intern،ps/software-engineer-intern،p-23-24/#new_tab