تجربه کارآموزی در Adv M Deivanandam، چنای


نام دانشجو

دیپیکا ک

دانشکده و سال تحصیل

دانشگاه ریاست جمهوری بنگلور، سال سوم، B.Com LLB.

نام و نش، سازمان

Adv M Deivanandam, 56/29, طبقه 1, RA Puram 4th Main Road, Chennai – 600028

مدت دوره کارآموزی

1 فوریه 2022 تا 1 مارس 2022

چطوری اپلای کردی؟

یک بار می تو،د یک ایمیل بنویسید deivanandam،ociates[at]gmail.com

تشریفات روز اول، زیرساخت، اولین تاثیر

برای این دوره کارآموزی از بنگلور به چنای پرواز کرده بودم. دفتر محترمی است با شش هفت تا همکار. آنها اغلب به پرونده های جنایی رسیدگی می کنند. اولین باری که من به دفتر رفتم آقا حضور نداشتند. وقتی با کارمندان چت کردم، آنها کاملا صمیمانه برخورد ،د و چند سوال کلی پرسیدند.

سپس، وقتی آقا به محل کار رسید، مرا به کابین خود احضار کرد و در آنجا شروع به پرسیدن چند سوال از من کرد و توضیح داد که شرکتش چگونه کار می کند. سپس، من به همکار کوچک او، Adv. درشینی خانم. او واقعاً مهربان بود و راهنمایی عالی ارائه کرد.

وظایف اصلی

وظایف اصلی تحقیق، تهیه پیش نویس و مراجعه به دادگاه بود. معمولاً برای تحقیقات جنایی به شما وقت داده می شود و هفته ای دو تا سه روز به دادگاه مراجعه خواهید کرد. همه چیز، از جمله FIR، وثیقه، قرار قانونی، و اصول حقوق کیفری به من آموزش داده شد. علاوه بر این، آنها به من اجازه می دادند با مشتریان مشورت کنم و مشکلات آنها را یادداشت کنم.

محیط کار

تنظیمات دفتر کاملا حرفه ای است. کارآموزان دارای کابین مجزا هستند و ما م،م به همراه داشتن لپ تاپ خود هستیم. با دادن کار به کارورزان و تشویق ،وجی روزانه، آنها تلاش می کنند تا آنها را علاقه مند نگه دارند.

چیزهای خوب

اگر قانون کیفری حوزه مورد علاقه شما باشد، این یکی از بهترین مکان ها برای یک تجربه موثر است. شما در معرض طیف گسترده ای از مشتریان قرار خواهید گرفت و یادگیری در اینجا از همان ابتدا آغاز می شود، بنابراین از مرحله اول تا انتها یاد خواهید گرفت.

چیزهای بد

من فکر نمی کنم چیز منفی وجود داشته باشد.

اسکان و حمل و نقل به دفتر

من در یک PG نزدیک دفتر ماندم. تعداد زیادی PG در داخل و اطراف منطقه با قیمت من، وجود دارد.

کمک هزینه

هیچ یک.

توجه: این تجربه کارآموزی ابتدا در 15 اکتبر 2022 منتشر شد. در 11 ژوئیه 2023 بازنشر شد.

سلب مسئولیت: تجربیات کارآموزی نظراتی است که توسط دانشجویان حقوق به اشتراک گذاشته می شود و ماهیتی شخصی و ذهنی دارد. تجربیات کارآموزی به اشتراک گذاشته شده در Lawctopus دیدگاه رسمی Lawctopus در مورد کارآموزی نیست. ما همچنین تجربیات کارآموزی را ویرایش نمی کنیم (به جز برای اطمینان از خوانایی) تا اطمینان حاصل شود که صدای کارآموز دست نخورده باقی می ماند.

سلب مسئولیت: سازمان ها نباید کارآموزان را برای نوشتن تجربیات کارآموزی در Lawctopus تحت تأثیر قرار دهند. همچنین نباید نوشتن تجربه کارآموزی در Lawctopus را برای کارآموز برای دریافت گواهی اجباری کنند. انجام چنین اقداماتی منجر به قرار گرفتن سازمان در لیست سیاه لاوکتوپوس می شود. در صورت وجود چنین مواردی، از کارآموزان درخواست می شود که به آدرس [email protected] اطلاع دهند


منبع: https://www.lawctopus.com/intern،p-experience-adv-m-deivanandam-chennai/