خرید نیم ست طلا جدید زنانه و انواع نیم ست طلا دخترانه + قیمت | hsaatchi

خرید نیم ست طلا جدید زنانه و انواع نیم ست طلا دخترانه + قیمت | hsaatchi

نیم ست طلا زنانه که به سنگ‌ها و جواهرات مزین هستند بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند؛ چرا که اغلب خانم‌ها به آن علاقه دارند و توجه افراد بسیاری را به خرید جواهر خود معطوف می‌‌کند. نقره از دیگر فلزات قیمتی و با ارزش است که مانند طلا آسیب پذیر و نرم است. این فلز را نیز با مس ترکیب می‌کنند تا استحکامش افزایش پیدا کند.

  • یاقوت کبود یکی دیگر از سنگ‌های قیمتی‌ است که طرفداران زیادی دارد.
  • برهمین اساس جهت سهولت انتخاب شما عزیزان و آشنایی بیشتر با انواع نمونه های نیم ست جواهرات، قصد داریم در این مطلب به ذکر چند مدل بپردازیم.
  • در تعریف نیم ست طلا می توان گفت که نیم ست ها، زیورآلات هماهنگ و در عین حال خلاصه‌تر شده هستند که درعین‌حال، درخشش و تجملی بودن خود را حفظ می‌کنند.
  • جواهری حقانی با در نظر گرفتن این دو نکته جذاب‌ترین نیم ست طلای دخترانه را در طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد و شما می‌توانید متناسب با آنچه در نظر دارید نیم ست طلا جواهر مورد نظر را خریداری کنید.
  • زیبایی و احساس خوش برازندگی همان چیزی ست که گالری سُروری برای شما در نظر دارد.

در این قسمت سایت زر مجموعه‌ای از متنوع‌ترین ایده‌های نیم ست طلا دخترانه را مشاهده می‌کنید که می‌توانند از الگوهایی کاملاً متقارن یا جسورانه و مدرن برخوردار باشند. شیوه طراحی نیم‌ست‌ها محدود به دوره و فرهنگ خاصی نیست و مانند یک تابلوی بسیار وسیع، پتانسیل بالایی برای اجرای ایده‌ها و اتمسفر خاص ذهن جواهرسازان را فراهم می‌کند. بااین‌حال با سفارش محصول خود به‌وسیله طلای سفید، علاوه بر بهره‌بردن از درخشش خیره‌کننده طلای سفید، سفارش شما از ارزش خریدوفروش بیشتری نیز برخوردار خواهد شد. طلای زرد نیز همواره عمومی‌ترین ایده سفارش جواهرات و به خصوص نیم ست طلا است که در هر دوره محبوبیت خود را به‌سادگی حفظ کرده است. نیم ست جواهر با شکل گل و دیزاین شده با سنگ جواهر ، به صورت دو رنگ زرد و رزگلد طراحی و ساخته شده است که یک مدل نیم ست با طرفداران خاص و ویژه خود است.

مدل شماره 20 (گردن آویز تکی)

درست برعکس سرویس‌های طلا و جواهر که برای مراسم‌های مجلل و بزرگ مانند عروسی‌ها، نامزدی‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرند، از نیم‌ ست‌های جواهر می‌توان در هر موقعیتی استفاده کرد. این سرویس‌ها به علت سبک بودن، ظریف بودن و کوچک بودن برای استفاده روزانه‌ نیز مناسب هستند. و در نهایت وزن و قیمت محصول نیز فاکتورهایی مهم هستند که هنگام خرید طلا نیازمند توجه می باشند.

نیم ست گردنبند و گوشواره و دستبند مدل چشم زخم کد 107 ا Half set of necklaces, earrings and bracelets, wound eye model code 107

به نیم ستی که در ساختارش از انواع جواهر استفاده شود؛ نیم ست جواهر می‌گویند. خرید نیم ست، نسبت به ست جواهر به صرفه‌تر است و از طرفی مي‌توانید از آن در هر مکان و موقعیتی استفاده کنید. اگر از علاقه‌مندان به طلای ظریف و یا مینیمال هستید، استفاده از نیم ست‌های جواهر برای شما بسیار مناسب است. چرا که از طرفی ظریف و سبک هستند و از طرفی درخشش لازم را دارند تا به استایل شما روح بدهند. لیست قیمت نیم ست طلا در سایت زر به‌روز است و امکان اطلاع از قیمت‌ها پس از تغییر ویژگی‌های سفارشی‌سازی نیز برای شما فراهم خواهد بود. نیم‌ست‌ها می‌توانند تبدیل به بخشی از دوست‌داشتنی‌ترین و نفیس‌ترین جواهرات کلکسیون شخصی شما شوند و طی سال‌های طولانی مورداستفاده قرار بگیرند.