دوره های آموزشی طراحی سایت دوره جامع طراحی سایت | eircas

دوره های آموزشی طراحی سایت دوره جامع طراحی سایت | eircas

این یک دوره کامل است که در آن تمام اصول راه اندازی یک وبسایت حرفه ای و افزایش بازدید کننده آن و رساندن به درآمد میلیونی آموزش داده می شود. شما در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که خودتان بدون هزینه‌های عجیب و غریب یک سایت بسیار حرفه ای و جذاب بسازید و هرجور که دوست دارید آن را تغییر دهید. دیگر استخدام برای شغل طراحی سایت در شرکت های مختلف برای شما رویا نخواهد بود و این شما هستید که انتخاب می‌کنید بیزینس خود را راه‌اندازی کنید یا در شرکتی بزرگ استخدام شوید وبه عنوان طراح و مدیر سایت در شرکت‌ها و استارتاپ‌ها کار کنید. افرادی که دنبال یادگیری طراحی سایت وردپرسی در سطح پیشرفته هستند. در این میان ۱۰ استاد فوق حرفه ای و قابل اعتماد وجود دارد که به آموزش ساخت سایت می پردازند که در این مطلب به معرفی آنان خواهیم پرداخت. درست است که طراحی سایت با پایتون یا PHP و سایر زبان‌ها امکانات بیشتر و خاص‌تری برای سایت فراهم می‌کند، اما لزوماً تمام سایت‌ها به زبان‌های برنامه‌نویسی نیاز ندارند.

  • در این محیط آموزشی می توانید در طول دوره تجربه کاری خوبی را کسب کرده و پس از پایان دوره هراسی از ورود به بازار کار واقعی و پذیرفتن مسئولیتهای کاری نداشته باشید و یا با تیم اجرایی موسسه همکاری نمایید.
  • به آسانی نصب یک نرم افزار روی کامپیوتر قابلیت های بیشمار به سایت خود اضافه کنیم.
  • در‌این کسری از ثانیه، کاربران فرصتی برای خواندن محتوای سایت شما یا کلیک کردن بر روی چیزی ندارند و اولین برداشت سریع به طراحی بصری بستگی دارد.
  • برای اینکه طراحی سایت را یاد بگیرید بهتر است در یک کلاس معتبر با استادی مجرب شرکت کنید کلاس طراحی سایت تضمین استخدام این امکان را به شما می دهد که سوالات خود را در همان زمان و بدون فوت وقت از استاد پرسید و خیلی سریعتر به هدف خود برسید.
  • در یک پروژه یک وبسایت مانند دیجیکالا را با کدنویسی خواهیم ساخت در پروژه بعدی یک وبسایت شرکتی را با وردپرس پیاده می‌کنیم و در پروژه نهایی دوره دانشجویان یک وبسایت با موضوع دلخواه را از صفر تا صد پیاده خواهیم کرد.

سایت مان را به فروشگاه اینترنتی تبدیل می کنیم و اولین محصول فیزیکی یا دانلودی خود را برای فروش قرار می دهیم. برای اینکه بتوانید برنامه‌نویسی وب را انجام دهید نیاز به ابزارهایی دارید که کار را برای شما راحت‌تر کنند. برای اینکه دستورات php و asp به‌راحتی بتوانند در کامپیوتر اجرا شوند کامپیوتر باید به یک local host یا همان سرور محلی تبدیل شود.

پیش نیاز یادگیری این مسیر

با وجود اینکه هزینه تولید و طراحی سایت های اختصاصی از یک سایت آماده بالاتر است، اما این سایت ها متناسب با خواسته مشتری طراحی می شوند و می توانند برند مشتری را در کنار یک طراحی خاص که مختص آن مشتری است ثبت کنند در حالی که قالب های آماده ممکن است توسط صدها برند و سایت دیگر بکار گرفته شود. همانگونه که توضیح دادیم Front End تخصصی بسیار بالاتر و حرفه ای تر از طراحی سایت می باشد و عمدتاً با یک یا چند فریم ورک حرفه ای آموزش وردپرس در تبریز انجام می پذیرد. تفاوت بین فرانت کار و طراح سایت همانند تفاوت بین پزشک عمومی و پزشک فوق تخصص است. توسعه دهنده Front End که مخفف Front End Developer (توسعه دهنده و برنامه نویس پوسته سایت) تخصصی است که عمدتاً نیاز به برنامه نویسی دارد. کلمه Developer به معنای برنامه نویسی است که کد نویسی سایتهای تک صفحه ای را انجام می دهد. طراحی سایت با وردپرس یکی از متداول ترین روش‌های طراحی سایت در دنیاست.

بخش اول از آموزش طراحی سایت: آشنایی با مفاهیم وب

یک راه تقویت رزومه این است که دانشجوها برای خودشان پروژه تعریف کنند و آنها را پیاده‌سازی کنند که به عنوان نمونه کار بتوانند به شرکت‌ها ارائه بدهند. هر چند در ابتدای کار در تمامی فیلدهای برنامه نویسی ممکن است شرکت‌ها شما را به عنوان کارآموز استخدام کنند. اما بعد از مدت کارآموزی و اثبات توانایی شما، استخدام می‌شوید. پیشنهاد من برای پیدا کردن فرصت‌های شغلی بهتر این است که بعد از یادگیری مباحث این دوره جاوااسکریپت و React‌ را هم یاد بگیرید.

دوره طراحی سایت رایگان، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی به نظر برسد. دوره‌های مختلفی در‌اینترنت وجود دارند که به عنوان پکیج آموزش طراحی سایت ارائه می‌شوند. بسیاری از شما ممکن است در برخی از ‌این دوره‌ها شرکت کرده باشید.