رقابت بین المللی میانجیگری YCM


ثبت نام برای مسابقه میانجیگری آنلاین YCM که از 9 تا 11 ژوئن 2023 در حالت آنلاین برگزار می شود دعوت شده است.

درباره YCM

YCM اولین سازمان آموزش، ارائه خدمات و شبکه سازی هند است که هدف آن پیشگیری از اختلاف و حل اختلاف برای همه است. تیم YCM بر این باور است که میانجیگری روشی موثر برای حل و فصل منازعات است و وجود میانجی‌های شایسته که بتوانند فرآیند را تسهیل کنند ضروری است.

درباره مسابقه

این مسابقه با هدف ایجاد بستری برای دانش‌آموزان رشته‌های مختلف تحصیلی برای ارتقای مهارت‌های میانجیگری و ،ب تجربیات ارزشمند در حل و فصل اختلافات از طریق میانجیگری برگزار می‌شود.

شریک اصلی موسسه آموزشی دانشگاه وارویک ،ستان است که حامی جوایز نقدی نیز می باشد.

چه ،ی می تواند شرکت کند؟

این مسابقه برای دانشجویان رشته‌هایی از جمله حقوق، تجارت، پزشکی، مهندسی، فناوری اطلاعات، مهمان‌نوازی، مددکاری اجتماعی، روابط بین‌الملل و غیره آزاد است.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

،یب تیم

  • یک تیم متشکل از سه دانش آموز باید در چندین دور از جلسات میانجیگری شرکت کنند، جایی که سناریوهای واقع بینانه برای حل آنها ارائه می شود.
  • داوری مسابقه توسط هیئتی متشکل از واسطه‌های با تجربه انجام می‌شود که پس از هر دور بازخورد خود را به تیم‌ها ارائه می‌دهند.
  • این مسابقه فرصتی منحصر به فرد برای دانش آموزان فراهم می کند تا در مورد میانجی گری بیاموزند، مهارت های ارتباطی و مذاکره خود را توسعه دهند و با سایر دانشجویان و متخصصان این حوزه ارتباط برقرار کنند.
  • حدا،ر 32 تیم برای مسابقات وجود دارد و تایید تیم ها بر اساس “اولین خدمت، اولین خدمت” خواهد بود.

جوایز

تیم‌های برتر جوایز نقدی جذابی تا سقف 95000 روپیه، گواهینامه‌ها، فرصت‌های کارآموزی، فرصت‌های ارائه در کنفرانس‌های میانجی‌گری بین‌المللی و بسیاری موارد انحصاری دیگر دریافت خواهند کرد.

فرصت ها و تخفیف های YCM در دوره های مختلف ارائه شده توسط YCM که به طور عمیق در بروشور پیوست پوشش داده شده است.

آنها همچنین تخفیف دوره آموزشی میانجیگری ما را برای همه شرکت کنندگان و یک کارگاه/جلسه آموزشی قبل از مسابقه برای آشنایی بهتر شرکت کنندگان با مهارت ها و آمادگی لازم برای مسابقه در نظر خواهند گرفت.

چگونه ثبت نام کنیم؟

  • اگر دانشگاه شما علاقه مند به شرکت در مسابقه است، لطفا فرم گوگل ضمیمه شده در انتهای پست را پر کنید.
  • هزینه ثبت نام برای هر تیم می باشد INR 6000/-، 80 دلار آمریکا، 75 یورو و حدا،ر می تواند دو تیم شرکت کننده از یک دانشگاه/کالج وجود داشته باشد.

اطلاعات تماس

در صورت پرس و جو بنویسید [email protected] یا تماس بگیرید 44860 73048 91+

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

برای بروشور اینجا را کلیک کنید.

توجه: Lawctopus مفت، است که شریک رسانه ای این رویداد است.


منبع: https://www.lawctopus.com/ycms-international-mediation-compe،ion/