صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase باید 100 میلیون دلار برای شکست های پولشویی بپردازد – جنایت


16 ژانویه 2023

رحمان راولی وکلای دادگستری


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سید رحمان از متخصصان جرائم مالی رحمان راولی در نظر دارد که چه چیزی اشتباه بوده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase 100 میلیون دلار برای رفع اتهامات مربوط به نقض قو،ن ضد پولشویی پرداخت خواهد کرد.

در توافقی که با و، خدمات مالی نیویورک حاصل شده است، 50 میلیون دلار برای عدم رعایت آن پرداخت خواهد کرد و 50 میلیون دلار دیگر را برای بهبود رویه های ضد پولشویی خود هزینه خواهد کرد.

تحقیقات نشان داد که کوین‌بیس در اجرای فرآیندهای کافی مانند بررسی‌های شناسایی مشتری (KYC) / بررسی دقیق مشتری (CDD)، سیستم‌های نظارت بر تراکنش (TMS)، گزارش فعالیت‌های مشکوک و غربالگری تحریم‌ها ش،ت خورده است. فرآیندهای انطباق آنها برای پشتیب، از پیچیدگی و رشد سریع شرکت بین سال‌های 2018 و 2022 کافی نبود.

گفته می‌شود که رویه‌ها بسیار ساده هستند و فرآیندهای ورود مشتری مانند تمرین‌های تیک با، رفتار می‌شود. همچنین گفته شد که تعداد 14000 مشتری معوقه وجود دارد که نیاز به بررسی دقیق‌تر دارند.

قانون‌گذاران انتظار دارند ببینند که شرکت‌های رمزنگاری تضمین می‌کنند که مشتریانشان چه ،، هستند و در کجا مستقر هستند. به همین دلیل است که پیدا ، مشتریان و معاملات ضروری است. دانستن داده هایی مانند نام دامنه و آدرس IP، همراه با استفاده از هوش بلاک چین، به یک شرکت کمک می کند تا سیستم های انطباق خود را بهبود بخشد.

درسی که باید در اینجا آموخته شود این است که در هر مرحله از راه باید انطباق را در نظر گرفت. ا،ر صرافی ها سعی می کنند یک سیستم انطباق را در مرحله توسعه اولیه پیاده سازی کنند. با این حال، این یک تعهد مستمر است: با رشد یک شرکت رمزنگاری، برنامه‌های انطباق باید با آن تکامل یافته و رشد کنند.

هر شرکتی که با مشکلاتی مانند مشکلاتی که توسط Coinbase متحمل شده است، باید تاریخچه خود را بررسی کند، بفهمد که قبلاً چه اشتباهی رخ داده است و برای اصلاح آن تلاش کند. آزمایش‌های داخلی و ممیزی‌های انطباق به تعیین موثر یا قدیمی بودن سیستم‌ها کمک می‌کند.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: حقوق جزا از ،ستان

وبینار: کلاهبرداری فرامرزی: دبی به BVI از طریق لندن

Holman Fenwick Willan LLP

در این میزگرد، پانل کارشناسان دعوی حقوقی HFW بر افزایش کلاهبرداری فرامرزی در دبی، BVI و لندن، تأثیر گسترده کلاهبرداری فرامرزی و همچنین نقشی که هر منطقه ایفا می کند، تمرکز می کند.


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1271232