همایش “روندهای حقوقی پایدار در برابری جنسیتی”


دانشکده حقوق ICFAI، جیپور در 24 آوریل سمیناری را با ،وان “روندهای حقوقی پایدار در برابری ،تی” سازماندهی می کند و به دنبال ارسال برای همین موضوع است.

درباره ICFAI، جیپور

دانشگاه ICFAI، جیپور بر اساس مفاد قانون دانشگاه ICFAI، جیپور، سال 2011 که توسط مجلس قانونگذاری راجستان تصویب شد، تأسیس شده است.

درباره دانشکده حقوق ICFAI

دانشکده حقوق ICFAI، یکی از اجزای دانشگاه ICFAI جیپور، در سال 2015 با هدف ارائه آموزش حقوقی کیفی به نسل جدید متخصصان حقوقی تأسیس شد. دانشکده حقوق متعهد است از طریق یک مجموعه جامع و معاصر از دانش یکپارچه حقوق با مدیریت و علوم انس، از طریق برنامه های آموزشی و پژوهشی دقیق، کادر جدیدی از متخصصان حقوقی را شکل دهد.

درباره مرکز

مرکز حقوق جزا و جرم شناسی (CCLC) توسط دانشکده حقوق ICFAI با هدف ایجاد بستری برای بحث و گفتگو در زمینه حقوق جزا و جرم شناسی تأسیس شده است. این مرکز از طریق فعالیت های چند جانبه خود تلاش می کند تا درک بهتری در مورد حقوق جزا و جرم شناسی ایجاد کند.

درباره باشگاه ادبی

باشگاه ادبی دانشکده حقوق ICFAI، دانشگاه ICFAI، جیپور با هدف تمرکز بر رشد همه جانبه هر دانشجوی حقوق تأسیس شد، در نتیجه فعالیت‌های مختلفی را در سطح بین دانشگاهی و درون دانشگاهی به طور فعال انجام داد.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

درباره سمینار

به طور کلی روند حقوقی به م،ای تحول تدریجی و کلی در وضعیت حقوقی به صورت دوگانه ی،ی در رویکرد و عمل است. پایداری ی،ی برآوردن نیازهای خود بدون به خطر انداختن توانایی نسل‌های آینده برای برآوردن نیازهای خود.

ما به ،وان یک انسان کنجکاو حقوقی در چند سال اخیر نیاز به اصلاح و اصلاح قو،ن را مشاهده کرده ایم و توجهات زیادی را به خود جلب کرده ایم. وضعیت و استانداردهای زندگی پویا است. بنابراین بدیهی است که قانون باید به روزتر و من، تر باشد.

موضوع عدالت ،تی در عصر فناوری ها و رسانه های اجتماعی موضوع بحث و نگر، است.

با توجه به اه، فوق، دانشکده حقوق ICFAI، جیپور سمینار «روندهای حقوقی پایدار در برابری ،تی: در بعد فناوری‌ها و نوآوری‌ها» را پیشنهاد می‌کند. ابعاد مختلف را برای افزایش دانش مربوط به حوزه حقوقی بررسی خواهد کرد. ما دانشجویان، پژوهشگران، دانشگاهیان و متخصصان را به سمینار دعوت می کنیم.

این سمینار میزبان محققان و دانشگاهیان از سراسر کشور خواهد بود و نوید یک پلت فرم عالی برای دانشجویان، محققان، دانشگاهیان و متخصصان برای ایجاد شبکه در جامعه و رشته های مرتبط را می دهد. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در دانشگاه ICFAI، جیپور هستیم.

موضوعات فرعی

1. تأثیر تحول قانون اساسی در مسائل ،تی

2. تأثیر فناوری ها و نوآوری های جدید بر زندگی ،ن

3. مشارکت بازیگران غیر،تی در توانمندسازی ،تی

4. قوه قضائیه و پاسخ آن به مسائل ،ن

5. عدالت ،تی و رویکرد فمینیستی

6. ،ن، جنایت و جامعه

7. قو،ن سایبری و اوراق بهادار وب تاریک برای ،ن

8. برابری ،تی در عصر دیجیتال

9. ایمنی محل کار برای ،ن

10. تأثیر رسانه های اجتماعی بر زندگی ،ن

11. مسائل ،تی تحت قو،ن مختلف شخصی در هند

توجه داشته باشید: مضامین کلیدی بالا فقط پیشنهادی هستند اما جامع نیستند. شرکت کنندگان می توانند مقالات تحقیقاتی خود را در حوزه های وسیع موضوعات کلیدی سمینار ارسال کنند.

راهنمای ارسال

1. زبان: تمامی آثار ارسالی باید به زبان ،یسی باشد.

2. محدودیت کلمه: چکیده باید بین 250 تا 300 کلمه باشد.

مقاله کامل پژوهشی بین 4000 تا 5000 کلمه (شامل تمام استنادها و مراجع/پانوشت ها) خواهد بود.

3. فونت و فاصله بین خطوط: آثار ارسالی باید در Times New Roman، فونت 12 بر روی کاغذ سایز A4 با حاشیه 1 اینچی در هر طرف با فاصله خطوط 1.5 تایپ شوند. مشارکت‌کنندگان بالقوه م،م به رعایت یک حالت یکنواخت استناد هستند (ویرایش بیستم کتاب آبی: سیستم یکنواخت استناد). باید در فایل MS-Word ارسال شود.

4. نویسنده: حدا،ر فقط یک نویسنده مش، می تواند وجود داشته باشد. همه نویسندگان باید برای سمینار ثبت نام کنند. در صورت تالیف مش، حداقل یک نویسنده برای ارائه مقاله باید در سمینار شرکت کند.

5. ثبت: شما می تو،د با ارسال چکیده به آدرس ایمیل ارائه شده در قالب تعیین شده، خود را ثبت نام کنید.

6. خلاصه: چکیده مقاله باید به دعوت کننده سمینار در [email protected] (در قالب Ms Word) به همراه یک نامه پوششی خطاب به دعوت کننده در تاریخ 14 یا قبل از آنهفتم آوریل، 2023، ساعت 11:59 ب.ظ IST. این باید حاوی مشخصات مختصری از نویسنده از جمله نام، شناسه ایمیل، شماره تماس، نام و نام موسسه / کالج / دانشگاه باشد.

7. مقاله کامل: نسخه نرم افزاری کامل مقاله به همراه چکیده باید از طریق ایمیل ارسال شود [email protected] (در قالب Ms Word) به همراه رسید پرداخت هزینه و نامه پوششی خطاب به همایش در یا قبل از 20هفتم آوریل، 2023، ساعت 11:59 ب.ظ IST.

8. پرداخت: پرداخت وجه سمینار پس از دریافت ایمیل تاییدیه انجام می شود. در صورت عدم پرداخت پس از دریافت نامه تایید در موعد مقرر، ثبت نام داوطلب لغو خواهد شد.

9. نسخه چاپی: یک نسخه چاپی از مقاله کامل به همراه فرم ثبت نام باید در روز سمینار به همراه داشته باشد.

10. اعلام: نویسندگان باید به همراه چکیده و مقاله پای، اظهارنامه ای مبنی بر اصل بودن و چاپ نشده بودن اثر خود ارائه دهند و حق ت،یر هیچ فردی را نقض نمی کند. کمیته سازماندهی مسئولیتی در قبال هرگونه نقض حق چاپ توسط نویسندگان ندارد.

11. سرقت ادبی: هر گونه سرقت ادبی منجر به رد صلاحیت ورود خواهد شد. مقالات پژوهشی کامل پذیرفته شده ممکن است در قالب یک کتاب ویرایش شده منتشر شود.

رهنمودهای ارائه مقاله

1. سمینار باید دارای ارائه مقاله (شامل مقالات، یادداشت ها و نظرات) باشد که پس از بررسی کورکورانه توسط هیئت تحریریه انتخاب می شود.

2. ارائه دهندگان مقالات خود را در مقابل هیئتی از کارشناسان ارائه خواهند کرد که در مورد ارائه مقاله داوری خواهند کرد.

3. شرکت کنندگان می توانند هر وسیله من،ی را برای ارائه مقالات از جمله وسایل سمعی و بصری، ارائه پاور پوینت و غیره اتخاذ کنند.

پاداش

 • بهترین مقاله تحقیقاتی: 5000/-
 • بهترین مجری: 5000/-
 • برای کلیه شرکت کنندگان گواهی سمینار صادر خواهد شد.

مبلغ پرداختی

1. هزینه ثبت نام:

هزینه ثبت نام شامل کیت ثبت نام، ناهار و چای به شرح زیر است:

 • دانشجویان و پژوهشگران (در صورت هم‌نویسنده): INR 500; INR 1000
 • دانشگاهیان، متخصصان و دیگران (در صورت هم‌نویسنده): INR 1000; INR 1500
 • دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه ICFAI، جیپور (در صورت همکاری نویسنده): INR 300، INR 600

2. نحوه پرداخت:

پرداخت را می توان از طریق تراکنش آنلاین از طریق لینک ارائه شده از طریق پست انجام داد. لطفاً جزئیات پرداخت مانند تاریخ، زمان و جزئیات بانکی از جمله اسکرین شات یا رسید را پس از پرداخت سمینار ملی ایمیل کنید.

تاریخ های مهم

 • آ،ین مهلت ثبت نام و ارسال چکیده: 14 آوریل 2023
 • تایید چکیده (از طریق ایمیل): 17 آوریل 2023
 • آ،ین تاریخ پرداخت هزینه و ارسال مقاله کامل (نسخه نرم افزاری): 20 آوریل 2023
 • تاریخ سمینار ملی: 24 آوریل 2023

اطلاعات تماس

برای هر گونه جزئیات و سوال با آیدی زیر تماس بگیرید:

1. دکتر هانس کومار شارما، رئیس مرکز حقوق جزا و جرم شناسی، دانشکده حقوق ICFAI، جیپور، ایمیل: [email protected]، موبایل: 9928067682/ 7976111018

2. آقای ویجی سینگ، استادیار، دانشکده حقوق ICFAI، جیپور، تلفن همراه: 9571418525

3. هماهنگ کننده های دانشجویی:

Rishabh Audichya، ترم هشتم |7023861489

چیرایو واشیشتا، ترم هشتم| 9352386161

توجه داشته باشید:

 • هزینه ثبت نام قابل استرداد نمی باشد.
 • دانشگاه TA/DA را ارائه نخواهد کرد.
 • از کلیه نمایندگان درخواست می شود یک نسخه چاپی از اصل مقاله کامل و مدرک شناسایی را به همراه داشته باشند.
 • ایمیل در [email protected] برای توضیح بیشتر در مورد سمینار

سلب مسئولیت: WEF آوریل، 2021، Lawctopus هیچ «فراخو، برای مقالات/وبلاگ‌ها» توسط مجلاتی که در زمان ارسال هزینه دریافت می‌کنند، منتشر نخواهد کرد. اگر مجله‌ای پیدا کردید که این کار را انجام می‌دهد، لطفاً ما را در tanuj.kalia معرفی کنید[at]lawctopus.com


منبع: https://www.lawctopus.com/cfp-conference-on-sustainable-legal-trends-in-gender-equality/