یکشنبه، 9 ژوئیه 2023 – چقدر جذاب


بدهی های دانشجویی: چرا طرح پشتیبان بایدن ممکن است دوباره در دادگاه عالی با مشکل مواجه شود. جان فریتز از USA Today دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:59 توسط هوارد باشمنادامه راهپیمایی دیوان عالی به سمت راست: Tierney Sneed از CNN دارد این تحلیل خبری.

نوشته شده در 12:53 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن“برداشت های زیست محیطی از اصطلاح متحول کننده دیوان عالی”: پاملا کینگ گرین وایر دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:30 توسط هوارد باشمن«استکبار عالی: شریلین ایفیل، جامل بویی و استیو ولدک به داهلیا لیثویک و مارک جوزف استرن برای جمع بندی پایان ترم می پیوندند، و نگاهی دقیق به نظرات SCOTUS و قضات صادرکننده آن دارند.» شما می تو،د به ،مت جدید دیروز پاد،ت “Amicus” Slate دسترسی پیدا کنید از طریق این لینک.

نوشته شده در ساعت 12:28 توسط هوارد باشمن“اصل حقوقی در پس یک دوره محدودتر دیوان عالی”: هنری گس از کریستین ساینس م،تور این گزارش.

نوشته شده در 12:22 بعد از ظهر توسط هوارد باشمندادگاه عالی فلوریدا در ماه سپتامبر به پرونده سقط جنین رسیدگی خواهد کرد. این پرونده می تواند سرنوشت قانون جدیدی را تعیین کند که سقط جنین پس از 15 هفته بارداری را ممنوع می کند. جیم ساندرز از سرویس خبری فلوریدا این گزارش.

نوشته شده در ساعت 12:20 توسط هوارد باشمن“چگونه جان رابرتز قدرت خود را در بزرگترین تصمیمات دیوان عالی نشان داد”: زک شونفلد از The Hill دارد این گزارش.

نوشته شده در 10:14 توسط هوارد باشمن“به آنچه جان رابرتز و دادگاه او در طول 18 سال انجام داده اند نگاه کنید”: گلخانه لیندا دارد این انشای مهمان آنلاین در نیویورک تایمز.

نوشته شده در ساعت 10:05 توسط هوارد باشمن«مرد مستقیم در مورد وب سایت عروسی همجنس گرایان مشکل واقعی نیست. گروه مسیحی پشت پرونده وب سایت عروسی در دادگاه عالی ترجیح می دهد جنجال در مورد تحقیقات جعلی ایجاد کند تا اینکه ما ببینیم داستان خودش چگونه تغییر کرده است. ملیسا گیرا گرانت از The New Republic دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 9:54 توسط هوارد باشمن«دیوان عالی با احترام و بی احترامی مخالفت می کند و پاسخ می دهد»: نینا توتنبرگ از NPR دارد این گزارش.

نوشته شده در ساعت 9:50 توسط هوارد باشمن«جایی که کلارنس توماس وارد حلقه نخبگان شد و دری را به سوی دادگاه گشود. انجمن انحصاری Horatio Alger دسترسی عدالت را به اعضای ثروتمند و برخوردهای گزارش نشده VIP ارائه کرد. او نیز به ،ه خود، نوع دیگری از دسترسی را ارائه کرد: ابی ون سیکل و استیو ادر دارند این مقاله صفحه اول در نسخه امروز نیویورک تایمز

نوشته شده در 9:48 توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/07/09/#207168