Ananya Bharadwaj در مورد پیروزی خود به عنوان یک مدال طلا، MUNer، استادیار، وکیل، و نویسنده


در این گفتگو با CLATalogue، Ananya Bharadwaj مسیر پیروزی خود را به ،وان یک دارنده مدال طلا، MUNer تحسین شده، استادیار برجسته، وکیل برجسته و نویسنده پرکار به اشتراک می گذارد.

. برای ما کمی در مورد خودتان بگویید

نام من Ananya Bharadwaj است. در حال حاضر، من استادیار دانشگاه آمیتی جارکند هستم، جایی که قو،ن شرکت و تجارت را تدریس می کنم. همزمان در حال ادامه تحصیل در مقطع دکتری هستم. در KIIT که به ،وان دانشگاه شناخته می شود، با تمرکز بر قو،ن مربوط به حق چاپ.

من امتحان UGC NET را در سال 2020 با موفقیت پشت سر گذاشتم و قبلاً به ،وان همکار پژوهشی در کمیسیون رقابت هند، یک مدرس در حقوق منحصر به فرد و به ،وان عضو هیئت علمی در دانشکده حقوق، KIIT که به ،وان دانشگاه شناخته می شود، کار کرده ام.

تجربه تدریس و تحقیق من بیش از شش سال است. مدارک تحصیلی من عبارتند از مدرک BBALL.B (IPR Hons)، مدرک LL.M. (حقوق شرکت) از دانشگاه حقوق ملی، اودیشا، جایی که مدال طلای دانشگاه را دریافت کردم، و دیپلم در IP و مدیریت از حقوق ملی گجرات. دانشگاه (GNLU).

همچنین یک کتاب تالیف، 5 کتاب ویراستاری و مقالات متعددی که در مجلات مختلف ملی و بین المللی منتشر شده اند، نوشته ام.

چه انگیزه ای باعث شد که به ،وان شغل حقوق را دنبال کنید؟

پدربزرگم وکیل بود و پدرم هم همینطور. من از یک خانواده وکیل می آیم
نسل ها بنابراین، من همیشه انگیزه داشتم که حرفه حقوق را دنبال کنم، اما دانشگاه انتخاب اول من نبود. من می خواستم وکالت کنم و برای پرونده ها در دادگاه ها حاضر شوم اما در سال آ، BBALL.B. تصمیم گرفتم LL.M را دنبال کنم.

من همچنین موفق به دریافت یک پیشنهاد با بورس تحصیلی برای LL.M شدم. از دانشگاه من،تر و دانشگاه کوئین مری لندن، بریت،ا، اما به دلیل برخی محدودیت‌ها تصمیم گرفتم به دانشگاه حقوق ملی اودیشا بپیوندم و مدال طلا را به ،وان نفر اول دریافت کردم. بعد از آن برای دکتری ثبت نام کردم. و NET را پاک کرد. وقتی تدریس حقوق را شروع کردم، از تفسیر، تحقیق لذت بردم و از چالش تدریس دانشجویان حقوق به وجد آمدم.

سال های ابتدایی تحصیل در رشته حقوق چگونه بود؟

به ،وان دانشجو همیشه کنجکاو بودم و تحصیل در رشته حقوق مرا به کاوش و تفسیر واداشت
بیشتر. من در مسابقات موت کورت، مسابقات مناظره و کنفرانس ها شرکت کردم.
دانشکده حقوق، دانشگاه KIIT Bhubaneswar یک پلتفرم فوق‌العاده برای ارتقاء سطح من فراهم کرد
شخصیت

من بخشی از سازماندهی مسابقات محاکمه، وکالت از محاکمه، سمینارها و کنفرانس ها بودم. من حتی بخشی از ILSA (انجمن بین المللی دانشجویان حقوق) و دانشجوی، در شرکت آزاد (SIFE) بودم که اکنون Enactus نامیده می شود.

چگونه به سازمان ملل متحد علاقه مند شدید و چه انگیزه ای در شما به وجود آمد یک شرکت کننده مشتاق MUN شوید؟

در سال سوم دانشکده حقوق بود که در اولین نمونه سازمان ملل متحد شرکت کردم
کنفرانسی که توسط IIT KGP برگزار شد. در UNGA به من ونزوئلا داده شد و موضوع “تروریسم مورد حمایت ،ت” بود. من هیچ جایزه ای در کنفرانس نگرفتم اما قطعاً
به من انگیزه داد که بیشتر بروم

دومین MUN من در ISM Dhanbad در UNHRC بود که برنده جایزه بهترین نماینده (جایزه اول) شدم و از آن زمان هرگز به عقب نگاه نکردم. من در بیش از 40 MUN به ،وان نماینده، رئیس و دبیرکل شرکت کرده ام. بهترین بخش در مورد MUN این بود که به من کمک کرد سخنران، محقق و ناظر بهتری باشم.

من همچنین این فرصت را به دست آوردم که با آقای Sha، Tharoor در KiiTIS MUN ملاقات کنم، جایی که در مورد آ،ین مسائل حقوق بین الملل از دیدگاه هند بحث کردم. به نظر من، هر دانشجوی حقوق باید MUN ها را بررسی کند، زیرا به ما کمک می کند مهارت گفتاری و پژوهشی خود را همراه با دانش عمیق حقوق بین الملل و عملکرد سازمان ملل توسعه دهیم.

چقدر تجربه شما در طول دوره LLM با تجربه شما در دوران تحصیل متفاوت بود روزهای کارشناسی؟

من مدرک تحصیلی ام را انجام دادم. از دانشگاه حقوق ملی اودیشا در حقوق شرکت. در فارغ التحصیلی، من
تخصص موضوعی IPR بود که در واقع خوب بود زیرا من در هر دو موضوع تخصص پیدا کردم.

در طول فارغ التحصیلی، من بیشتر در جستجوی فرصت‌های مختلف بعد از قانون و تمرکز بر فعالیت‌های فوق برنامه بودم، در حالی که در دوران پس از فارغ‌التحصیلی مطمئن بودم که به دانشگاه‌ها وارد می‌شوم و بر توسعه مهارت‌های تدریس خود متمرکز بودم.

NLUO بستر من،ی را برای من فراهم کرد که به ما محول شده بود تا در کنار دانشکده ها چند سخنر، داشته باشیم. من همچنین به ،وان دبیرکل NLUO 1st MUN خدمت کردم و آن را با همکاری IDIA (افزایش تنوع از طریق افزایش دسترسی) سازماندهی کردم که حتی از مرحوم شمند بشیر، تقدیرنامه ای دریافت کردم.

شما مسیر شغلی بسیار متنوعی داشته اید. چه چیزی شما را به سمت دانشگاه سوق داد؟

بله، من چندین دوره کوتاه شغلی داشته ام. پس از گذراندن دوره کارشناسی ارشد، من شروع به کار در رشته حقوق کردم
اتاق پدر و سپس به ،وان یک دانشکده به دانشگاه KIIT پیوستم و پس از آن به ،وان همکار پژوهشی به کمیسیون رقابت هند پیوستم.

سپس تدریس آنلاین را با UniqueLaw شروع کردم و در حال حاضر استادیار دانشگاه Amity Jharkhand هستم. بنابراین، من به ،وان یک پزشک، آکادمیک و محقق تجربه انگشت شماری داشته ام. اما، از همه بیشتر از تدریس لذت بردم.

با توجه به تجربه شخصی من می توانم بگویم که برخورد با دانشجویان حقوق و کمک به آنها برای توسعه حرفه ای در حقوق قطعاً یک تجربه هیجان انگیز است. در کنار تدریس، برای تحقیق هم وقت گذاشتم، زیرا معتقدم تدریس و تحقیق در کنار هم هستند. حضور در دانشگاه زمان و منابع لازم برای تحقیق و چاپ کتاب ها و مقالاتم را در مجلات مختلف در اختیار من قرار می دهد.

چگونه به روند تحقیق و نوشتن در مورد حقوقی پیچیده برخورد می کنید؟ مفاهیم در کتاب های شما؟

پس از انتشار مقالاتم در مجلات مختلف بین المللی و ملی، فصل هایی را برای کتاب شروع کردم. بعداً تصمیم گرفتم کتابی بنویسم و ​​حتی برای کتاب هایی با موضوعاتی که چندان مورد بررسی قرار نگرفته بودند و معاصر بودند، فصل هایی را فراخواندم.

من کتابی با ،وان «جنایت سایبری علیه ،ن در هند» تالیف کرده‌ام و 5 کتاب را ویرایش کرده‌ام که از این تعداد 2 کتاب توسط ناشران بین‌المللی و 3 کتاب توسط ناشران ملی منتشر شده است.

من همیشه سعی کرده ام چیزهای ناشناخته را کشف کنم و نکاتی را که قبلا به آنها اشاره نشده است، مورد بحث قرار دهم. کتاب پیش رو من بر اساس “شرکت ها از دریچه قانون رقابت” است که در آن سعی کرده ام 10 شرکت در حال ،وج از هند را با توجه به موقعیت مسلط، سوء استفاده از تسلط و اینکه چگونه در بازار هند پیروز شده اند یا خیر، تجزیه و تحلیل کنم. نتوانسته اند هنجارهای مسابقه را در هند رعایت کنند.

چه توصیه ای به نویسندگان مشتاقی که می خواهند کتاب هایی با موضوعات حقوقی منتشر کنند، می کنید؟

ابتدا موضوعی را انتخاب کنید که اضافی نباشد و معاصر باشد. موضوع باید به گونه ای باشد که خوانندگان را مورد توجه قرار دهد و چشم اندازی متفاوت از موضوعات موجود ارائه دهد.

ث،اً خودانتشاری همیشه بد نیست. اگر منابعی دارید می تو،د خودتان منتشر کنید و
همچنین به ناشر، مانند Springer، Satyam International، Taylor & Francis و دیگر نزدیک شوید
ناشران ملی با پیشنهاد کتاب شما و وادار به انتشار آن شوند.

یا می تو،د کتابی بنویسید یا ویراستار یک کتاب باشید. در هر دو مورد، شما مسئولیت بالایی برای ارائه محتوایی دارید که می تواند مورد قدرد، قانون برادری باشد
باید ارزش گذاری شود و به تحقیقات بیشتر در این زمینه کمک کند.

این مصاحبه بخشی از مجموعه #MyCLATStory ما است که در آن با دانشجویان حقوق و متخصصان حقوق مصاحبه می کنیم.


منبع: https://lawctopus.com/clatalogue/clat-ug/clat-story-ananya-bharadwaj-amity-law-sc،ol/#new_tab