EPA قصد دارد تا اولویت کلاس VI را برای لوئیزیانا – تغییر آب و هوا تأیید کند


16 مه 2023

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) اعلام کرد قصد آن برای تایید درخواست ایالت لوئیزیانا برای بر عهده گرفتن مسئولیت اصلی مجوز تاسیسات ترسیب کربن زمین شناسی به ،وان چاه های تزریقی ک، VI تحت برنامه کنترل تزریق زیرزمینی (UIC) قانون آب آشامیدنی ایمن (SDWA) است. چاه های UIC ک، VI برای تزریق و ذخیره دائمی دی ا،ید کربن در سازندهای زمین شناسی زیرزمینی استفاده می شود. این تاییدیه توسعه پروژه های جذب و ترسیب کربن (CCS) در لوئیزیانا را تسریع خواهد کرد.

حامی، که به دنبال توسعه پروژه‌های جذب و جداسازی کربن هستند باید برای چاه‌های ک، VI از EPA تأییدیه بگیرند، مگر اینکه EPA اولویت را به ،ت میزبان اعطا کند. بررسی EPA برنامه‌های چاه ک، VI یک فرآیند زمان‌بر چند ساله است و منبع اصلی تاخیر برای پروژه‌های CCS است. پس از تأیید درخواست لوئیزیانا برای برتری، این کشور به داکوتای شمالی و وایومینگ به ،وان تنها ایالت‌های دارای اختیار برای صدور مجوزهای ک، VI برای پروژه‌های CCS در داخل مرزهای خود می‌پیوندد.

با توجه به پیشرفت‌های اخیر قانون کاهش تورم در بخش اعتبار مالیاتی بخش 45Q برای CCS، همراه با تعدادی از برنامه‌های CCS تحت بودجه سرمایه‌گذاری زیرساختی و قانون مشاغل، چاه‌های ک، VI جدید برای حمایت باید با نرخ فزاینده‌ای مجوز بگیرند. ساخته شده از این فناوری، که به ،وان ابزاری برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای که ممکن است به تغییرات آب و هوایی کمک کند، در نظر گرفته می شود.

زمینه

EPA در سال 2010 چاه های ک، VI را به برنامه SDWA UIC اضافه کرد. از آن زمان، EPA تنها شش مجوز ک، VI صادر کرده است. از این تعداد، تنها دو چنین مجوز به ساخت واقعی چاه ک، VI منجر شد.1 با صدور هر یک از این مجوزها تقریباً شش سال طول می کشد.2 در سال 2022، EPA اقداماتی را برای سرعت بخشیدن به دوره زم، مجوز ک، VI تا دو سال اعلام کرد.3 EPA همچنین بودجه اضافی از کنگره برای حمایت از مجوزهای ک، VI دریافت کرده است. با اعطای درخواست تقدم لوئیزیانا، EPA قادر خواهد بود روند مجوزهای خوب ک، VI را برای پروژه‌های CCS مستقر در لوئیزیانا ساده‌تر کند.

قبل از اینکه EPA بتواند اولویت ایالت را بر فرآیند صدور مجوز چاه ک، VI اعطا کند، ایالت باید نشان دهد که یک برنامه مجوز چاه ک، VI را حداقل به سختی EPA اتخاذ می کند که از منابع زیرزمینی آب آشامیدنی محافظت می کند و دارای مجوزهای اداری است. مجازات های اجرایی مدنی و کیفری لازم برای اجرای هدف SDWA.4 EPA یک بررسی فنی و قانونی درخواست برتری یک ایالت را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که این ا،امات را برآورده می کند و یک یادداشت توافقی با ،ت در مورد مدیریت، اجرا و اجرای برنامه ک، VI منعقد می کند.

درخواست برتری ک، VI لوئیزیانا

لوئیزیانا برای اولین بار در 17 سپتامبر 2021 درخواست خود را برای برتری به EPA ارسال کرد.5 لوئیزیانا پس از همکاری با EPA برای گنجاندن اقدامات کاهشی در برنامه خود که تأثیرات فن‌آوری‌های جذب و حذف کربن را بر جوامع متاثر از عدالت زیست‌محیطی در نظر می‌گیرد، درخواست تجدیدنظر شده‌ای را در 23 آوریل 2023 ارائه کرد.6 به طور خاص، لوئیزیانا متعهد شد که خطرات بالقوه هر ک، VI را برای اقلیت ها و جمعیت های کم درآمد بررسی کند.7 در مقطعی، درخواست لوئیزیانا پس از آن که یکی از سناتورهای ایالات متحده پیشنهاد کرد نامزدهای ،ت بایدن برای EPA را تا زم، که وضعیت ک، VI این ایالت تایید شود، به تعویق بیاندازد، تبدیل به یک نقطه عطف سیاسی شد.8

مراحل بعدی

نظرات در مورد پیشنهاد EPA برای اعطای برتری ک، VI لوئیزیانا ظرف 60 روز از تاریخ انتشار قانون پیشنهادی در ثبت فدرال است. علاوه بر این، EPA یک جلسه استماع عمومی در مورد درخواست لوئیزیانا در 15 ژوئن 2023 در باتون روژ، لوئیزیانا برگزار خواهد کرد.

پانویسها و منابع

1. گزارش مجوز EPA، ک، VI به کنگره در 15 (28 اکتبر 2022).

2. ون وورهیس، باب، و همکارانمشاهدات در مورد مجوز ک، VI: درس های آموخته شده و راهنمایی های موجوددر 3 (2021)، موجود در:

3. گزارش مجوز EPA، ک، VI به کنگره در 13 (28 اکتبر 2022).

4. 40 CFR § 145.23.

5. EPA، برنامه کنترل تزریق زیرزمینی ایالت لوئیزیانا. برنامه تجدیدنظر برنامه ک، VI، Docket No. EPA-HQ-OW-2023-0073 (27 آوریل 2023).

6. شناسه.

7. شناسه.

8. C،idy Places نامزدهای EPA را به دلیل تأخیر در مجوز گرفتن کربن لوئیزیانا (16 فوریه 2022) نگه می دارد.
موجود در:

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: محیط زیست از ایالات متحده

آیا Greenwa،ng Running شایع است؟

کولی LLP

طبق یک نظرسنجی اخیر که در Global Executives Say Greenwa،ng Remains Rife در WSJ مورد بحث قرار گرفت، مدیران فکر می کنند که شستشوی سبز گسترده است: تقریباً «سه چهارم مدیران گفتند که ا،ر سازمان ها…

سرمایه گذاری ESG اینجاست که بماند

Katen Mu، Rosenman LLP

ماه گذشته مقاله‌ای نوشتم که واکنش‌های جناح راست به ESG را شرح داد. تئوری می گوید ریختن منابع شرکت در ESG، توجه را از مسدود ، و مق، اساسی منحرف می کند …

آیا می تو،د بدون متهم شدن به شستشوی سبز سبز شوید؟

جنر و بلوک

در روز زمین و هر روز، شرکت‌ها با فشار فزاینده‌ای برای «سبز شدن» یا «پایدارتر» شدن مواجه می‌شوند. وقتی شرکت‌ها به این فراخوان توجه می‌کنند – چه با کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، چه سرمایه‌گذاری در انرژی‌های تجدیدپذیر…


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1315504