FDA قرص سقط جنین را برای فروش توسط داروخانه های خرده فروشی – مراقبت های بهداشتی تایید کرد


17 ژانویه 2023

BakerHostetler


برای چاپ این مقاله تنها چیزی که نیاز دارید ثبت نام یا ورود به سایت Mondaq.com است.

نکات کلیدی:

  • FDA قانونی را نهایی کرده است که اجازه می دهد قرص های سقط جنین در داروخانه های ،ده فروشی تایید شده فروخته شوند.

  • Mifeprex و ژنریک تایید شده آن اکنون می توانند توسط داروخانه های معتبر یا توسط یا تحت نظارت یک نسخه نویس تایید شده تجویز شوند.

در 3 ژانویه، سازمان غذا و دارو (FDA) قانونی را نهایی کرد که به داروخانه‌های ،ده‌فروشی بیشتری اجازه می‌دهد پس از تکمیل فرآیند صدور گواهینامه، قرص‌های سقط جنین را توزیع کنند. FDA این تغییرات را پس از بررسی برنامه های کاربردی تکمیلی از تولید کنندگان داروی میفپریستون که درخواست اصلاح برنامه ارزیابی ریسک و کاهش خطر میفپریستون (REMS) را داشتند، نهایی کرد. تحت برنامه اصلاح شده Mifepristone REMS، Mifeprex و ژنریک تایید شده آن را می توان توسط داروخانه های دارای تاییدیه یا توسط یا تحت نظارت یک تجویز کننده تایید شده تجویز کرد. برنامه Mifepristone REMS همچنان به فرم توافقنامه بیمار و گواهی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که میفپریستون را تجویز می کنند نیاز دارد.

FDA اولین بار در سال 2000 میفپریستون را برای خاتمه بارداری تا هفت هفته بارداری تأیید کرد و در سال 2016 این مدت را به هفته 10 بارداری افزایش داد. میفپریستون هورمون پروژسترون را که برای ادامه بارداری لازم است، مسدود می کند. میفپریستون، هنگامی که همراه با داروی دیگری به نام میزوپروستول استفاده می شود، برای پایان دادن به بارداری در هفته 10 بارداری (70 روز یا کمتر از اولین روز آ،ین قاعدگی) استفاده می شود.

اسناد و مواد اصلاحی REMS ارائه شده در وب سایت FDA پیوند داده شده در دسترس است اینجا و اطلاعات بیشتر در مورد میفپریستون را می توان در FDA یافت صفحه وب پرسش و پاسخ.

محتوای این مقاله به منظور ارائه یک راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: غذا، دارو، مراقبت های بهداشتی، علوم زندگی از ایالات متحده

The Healthcare Horizon: 7 روند برای تماشا در سال 2023

کامپیوتر بوکانن اینگرسول و رونی

صنعت مراقبت های بهداشتی هرگز ،ن نیست. از نوآوری‌های جدید گرفته تا مقررات دائماً در حال تغییر، چشم‌انداز این فضا همیشه سال به سال متفاوت است. در سال 2022، پس از دو سال سختی قابل توجه برای بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی ناشی از بیماری همه‌گیر، شاهد یک تنظیم مجدد بودیم.

افزونه ،ن حسن نیت و به‌روزرس، HIPAA

Riker Danzig LLP

مرکز خدمات مدیکر و مدیکید (“CMS”) اخیراً در یک پرسش متداول اعلام کرد که و، بهداشت و خدمات انس، ایالات متحده (“HHS”) در حال گسترش صلاحدید اجرایی، در انتظار آینده…


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1271912