SFSU به حمله ادعایی به رایلی گینز پاسخ می دهد. . . با تمجید از معترضان – جاناتان تورلی


ما قبلاً در مورد حمله شرم آور به شناگر سابق رایلی گینز صحبت کردیم که بنا بر گزارش ها هنگامی که سعی داشت در دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو (SFSU) در مورد دیدگاه های خود در مورد مسائل ترا،تی صحبت کند مورد تعرض قرار گرفت. گینز مجبور شد برای محافظت از خودش ساعت ها توسط پلیس به اتاقی در بسته منتقل شود. اکنون مشخص شده است که چرا دانشجویان بر این باور بودند که مجوز شرکت در چنین اختلالاتی را دارند. SFSU بی،ه ای صادر کرده است که در محکومیت اوباش یا قول پاسخگویی به این اقدامات آشکار بود.

این رویداد تنها آ،ین نمونه از معترض، بود که سخنرانان را با دیدگاه های مخالف با فریاد زدن به آنها “،ت زدایی” می ،د. با این حال، اوباش آنقدر سرکش بودند که پلیس مجبور شد گینز را به محل امن برساند.

می توان فکر کرد که این یک فراخوان آسان برای هر موسسه آموزش عالی خواهد بود. نفی آزادی بیان و تهدید ،، که دیدگاه های مخالف دارند، نقطه مقابل اصول اصلی است.

در عوض، SFSU بی،ه‌ای صادر کرد که به نظر می‌رسید با معترضان ابراز همدردی می‌کرد و نسبت به ،، که در معرض نظرات او بودند ابراز نگر، کرد.

پس از آغاز با ابراز نگر، برای جامعه ترا،تی، بی،ه جمی الله مور، معاون رئیس جمهور در امور دانشجویی و مدیریت ثبت نام، بارها از دانشجویان به دلیل اعتراض آنها قدرد، می کند و می گوید: “از دانشجویان ما که به طور مسالمت آمیز در رویداد عصر پنجشنبه شرکت ،د، تشکر می کنیم. ایستادن در فضایی چالش برانگیز به شجاعت فوق العاده ای نیاز داشت.» SFSU در هیچ نقطه ای نسبت به گینز یا دانش آموز، که این رویداد را ترتیب داده اند ابراز نگر، نمی کند. SFSU در هیچ نقطه ای قول نمی دهد که دانش آموزان را مسئول فریاد زدن بلندگو یا به خطر انداختن او کند.

این بی،ه در بهترین حالت نشان دهنده فقدان شجاعت برای استوار ایستادن در برابر این اوباش است. در بدترین حالت، با فعال ، چنین رفتاری در حادثه شریک است.

این یادآور رویدادهای مدارسی مانند شمال غربی است. یک ک، جامعه شناسی 201 توسط پروفسور بت ردبرد قرار بود “نابرابری در جامعه آمریکا را با تاکید بر نژاد، طبقه و ،ت” بررسی کند. برای این منظور، Redbird هم از یک فرد غیرقانونی و هم یک سخنگوی اداره مهاجرت و گمرک دعوت کرد. این همان نوع تعادلی است که اکنون در دانشگاه ها به طور کامل در نظر گرفته می شود.

اعضای MEChA de Northwestern، Black Lives Matter NU، پروژه عدالت مهاجر، ائتلاف آمریکایی آسیایی اقیانوس آرام، NU Queer Tran، Inter، People of Color و Rainbow Alliance سازماندهی شدند تا دیگر دانش آموزان را از شنیدن نماینده ICE جلوگیری کنند. با این حال، آنها بدون کمک مدیران شمال غربی (از جمله رئیس دانشجویان تاد آدامز) نمی توانستند موفق شوند. معترضان بیرون از سالن فریاد می زدند “F**k ICE”. آدامز و سایر مدیران سپس گفتند که معترض، که فریادهای ناسزا می گویند، اگر قول بدهند ک، را مختل نکنند، اجازه ورود به ک، را خواهند داشت.

البته این اتفاق نیفتاد. به محض اینکه به معترضان اجازه ورود به ک، داده شد، از سخنر، نماینده ICE جلوگیری ،د. نمایندگان ICE در نهایت آنجا را ، ،د و ردبرد ک، را لغو کرد تا در مورد این موضوع با معترضان صحبت کند که فقط مانع از شنیدن دیدگاه مخالف دانشجویانش شد.

آوریل ناوارو، دانشجوی سال دوم SESP، علناً این موضوع را رد کرد که اساتید باید اجازه داشته باشند که چنین سخنران، را به ک، های درس خود برای یک “گفتگوی خوب و خوب با ICE” دعوت کنند. او اصرار داشت که این سخنرانان باید ،ت شوند، زیرا آنها “جوامع را وحشت زده می کنند” و از کار زند،ان سود می برند.

ما علاقه ای به داشتن آن نوع مکالمات نداریم که اینگونه باشد، “اوه، بیایید به طرف آن ها گوش کنیم” زیرا این باعث می شود که آنها به جای طرفداران فعال خشونت، پیرو قو،ن منفعل باشند. ما درگیر چنین چیزهایی نیستیم. این خشونت ICE را مشروعیت می بخشد و نورث وسترن را در این امر شریک می کند. وقتی شما با دستگاه های ،تی سروکار دارید، یک موازنه قدرت نابرابر وجود دارد.»

هیچ دانش آموزی هرگز تنبیه نشد. به طور مشابه، در فریادهای ظالمانه یک قاضی استیناف در دانشکده حقوق استنفورد، رئیس از آزادی بیان حمایت کرد اما از تحریم هر یک از دانشجویان مسئول این اختلال خودداری کرد.

پیام این دانشگاه ها روشن است: دانشجویان در قبال نفی آزادی بیان پاسخگو نخواهند بود. این دانش حس مجوز برای جلوگیری از دیدگاه های مخالف را تقویت می کند.

اقدامات دانشجویان احتمالاً حمایت ی،، را از سوی بسیاری در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا خواهد داشت. با این حال، این جایگاه دانشگاه است که بیشترین آسیب را به همراه خواهد داشت.

این بی،ه است:

جامعه عزیز ایالت SF، امروز، ایالت سانفرانسیسکو دوباره خود را در مرکز بحث ملی در مورد آزادی بیان و بیان می بیند. اجازه دهید به صراحت بگویم: جامعه ترنس خوش آمدید و به دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو تعلق دارد. علاوه بر این، جامعه ما شدیداً به وحدت، ارتباط، مراقبت و شفقت اعتقاد دارد و ما برای ایده‌های مختلف ارزش قائل هستیم، حتی زم، که آنها متعلق به ما نیستند. ایالت SF به طور مرتب به ،وان یکی از متنوع‌ترین پردیس‌های دانشگاهی در ایالات متحده شناخته می‌شود – این همان چیزی است که ما را گیتور می‌کند، و این چیزی است که ما را عالی می‌کند. تنوع بحث های انتقادی، درک جدید را ترویج می کند و تجربه دانشگاهی را غنی می کند. اما ممکن است خود را در معرض دیدگاه‌های متفاوت و حتی دیدگاه‌هایی که شخصاً نفرت‌انگیز می‌د،م نیز ببینیم. این برخوردها گاهی به اختلاف، عصب،ت، رویارویی و ترس منجر شده است. ما باید این لحظه را ملاقات کنیم و با ارزش مش، یادگیری متحد شویم.

با تشکر از دانش آموزان ما که با آرامش در رویداد عصر پنجشنبه شرکت ،د. ایستادن در فضایی چالش برانگیز شجاعت فوق العاده ای می طلبید. من به لحظاتی که گوش دادیم و سوالات روشنگرانه پرسیدیم افتخار می کنم. من همچنین به لحظاتی افتخار می کنم که دانشجویان ما ارزش آزادی بیان و حق اعتراض مسالمت آمیز را نشان دادند. این مسائل از بین نمی روند و این ارزش ها بسیار در هسته ما قرار دارند.

این احساس سختی می کند زیرا دشوار است. همانطور که فکر می کنید، پردازش می کنید و شروع به بهبود می کنید، لطفاً به یاد داشته باشید که افراد، منابع و خدماتی در دسترس هستند و آماده پذیرش جامعه Gator ما هستند، از جمله اعضای هیئت علمی، کارکنان، مربیان و مربیان که برای حمایت از شما اینجا هستند.

منابع پردیس نیز در دسترس است:

  1. عدالت و شمول جامعه
  2. مشاوره و خدمات روانشناسی
  3. رئیس دفتر دانشجویان

رفاه جامعه پردیس ایالتی SF اولویت ما باقی مانده است.

خالصانه،

جمی الله مور، اد.

معاون دانشجویی و مدیریت ثبت نام

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://jonathanturley.org/2023/04/09/sfsu-responds-to-alleged-،ault-on-riley-،nes-by-praising-the-pro،rs/