Waco ممکن است در این زمستان دوباره گرم شود


توسط دنیس کراچ

Waco Texas در طول چندین سال گذشته یک نقطه داغ برای دعاوی حقوقی نقض حق ثبت اختراع بوده است. همه ما “Fixer Upper” و Baylor را دوست داریم. اما، تفاوت Waco برای پرونده های ثبت اختراع است قاضی آلن آلبرایت. قاضی آلبرایت یک مدعی سابق حق ثبت اختراع است که در سال 2018 توسط پرزیدنت ترامپ منصوب شد. با این حال، قاضی آلبرایت اکنون در رویکرد خود قابل پیش بینی است و تمرکزی بر «دسترسی به پرونده به محاکمه» دارد که شاکیان عاشق آن هستند. متهمان اغلب ترجیح می‌دهند زمان بیشتری را صرف طرح‌های رد صلاحیت کنند – به امید اینکه قبل از محاکمه، پرونده را کنار بگذارند. علاوه بر این، متهمان اغلب ترجیح می دهند که در دعوای قضایی در انتظار بررسی IPR دفتر ثبت اختراع باقی بمانند.

قاضی آلبرایت تنها قاضی فدرال در واکو است و این تفاوت بزرگی ایجاد کرده است. و طبق قو،ن سنتی WDTex، یک اقدام ثبت شده در Waco توسط قاضی آلبرایت شنیده می شود. این کاملاً متفاوت از سایر دادگاه‌هایی است که دارای چندین قاضی با انتساب تصادفی پرونده‌های جدید هستند.

گارسیا Order II: در ژوئیه 2022، اورلاندو گارسیا، قاضی ارشد ناحیه غربی تگزاس، دستور بزرگی را صادر کرد که قو،ن تعیین تکلیف قضایی را تغییر داد. به طور خاص، این دستور بیان می کند که پرونده های ثبت اختراع جدید در Waco به طور تصادفی بین 12 قاضی مختلف WDTex توزیع می شود. این تغییر تا حدودی سرعت تشکیل پرونده جدید در Waco را کاهش داد. پرونده ها بین قضات توزیع شده است، اگرچه قاضی آلبرایت همچنان حدود نیمی از پرونده های جدید را دریافت می کند. بیشتر بقیه به قاضی پیتمن، گارسیا، یکل و رودریگز واگذار شده است.

گارسیا Order II: در نوامبر 2022، قاضی گارسیا مقام ارشد را گرفت و از سمت خود به ،وان قاضی ارشد کنار رفت. چند روز قبل از کناره گیری، گارسیا دستور جدیدی صادر کرد که به صراحت به موارد ثبت اختراع اشاره نمی کند، اما نشان می دهد که قاضی آلبرایت منصوب خواهد شد.[a]تمام پرونده ها و رسیدگی ها در بخش Waco. ظاهراً، به نظر می‌رسد که دستور جدید دستور I را نادیده می‌گیرد، اما هنوز مشخص نیست. آلیا موسی، رئیس قاضی جدید باید توضیح دهد. متذکر می شوم که برخی از پرونده هایی که طبق دستور گارسیا اول به قاضی موسی محول شده بود، قبلاً به قاضی آلبرایت بازگردانده شده است.

این گارسیا دوم این دستور در 1 دسامبر 2022 اجرا شد. از آن زمان تاکنون، 18 دعوی حقوقی جدید برای نقض حق اختراع در WDTex ثبت شده است. (Waco) (طبق گفته PACER) با تکالیف زیر:

  • 13 به قاضی آلبرایت اختصاص داده شده است
  • 2 به قاضی Yeakel اختصاص داده شده است (اینها مرتبط هستند، هر دو توسط Vilox ثبت شده است).
  • 3 هنوز به هیچ قاضی واگذار نشده است.

این نتایج نشان می دهد گارسیا دوم بازی را تغییر داده است و قاضی آلبرایت بخش عمده ای از ثبت اختراع را در آینده دریافت خواهد کرد. ما به دنبال اظهارات مثبت تری از دادگاه خواهیم بود، اما این موارد نادر هستند.

= = =

به طور جدی، من HGTV در خانه ندارم، اما هر وقت به مسافرت می رویم، من و همسرم اغلب روی تخت بزرگ هتل دراز می کشیم و Fixer Upper را تماشا می کنیم.


منبع: https://patentlyo.com/patent/2022/12/heating-a،n-winter.html